УМБ Varta Power Bank Fast Energy 10000 mAh Silver.
Комплектація:
- 1 УМБ Varta Fast Energy 10000 mAh
- 1 зарядний кабель USB Type C
- Потужний блок живлення з 4 портами (1x вхід Micro USB, 2x вихід USB A QC 3.0, 1x двоспрямований порт USB Type C PD)
- Отримайте 55 годин додаткового часу розмови зі своїм смартфоном
- Відповідна потужність для високої потреби в енергії
- Технологічна тенденція: порт USB Type C PD і Quick Charge 3.0 для надшвидкого й інтелектуального заряджання (5 В/3 А; 9 В/2 А; 12 В/1,5 А)
- Заряджається на 20% швидше, порівнюючи зі звичайними USB-портами
- Преміальний і міцний алюмінієвий корпус
- Ідеально підходить для мобільного користувача: заряджає 3 пристрої одночасно
- 4 білих світлодіоди для індикації заряду та розряду (синій колір світлодіода, якщо активована функція Quick Charge 3.0)
- Включно з зарядним кабельом USB Type C
- Використання новітніх передових технологій безпеки VARTA
- Якість торгової марки VARTA гарантована
Преміумтехнологія дає змогу збільшити швидкість заряджання на 20%
Акумулятори VARTA Fast Energy Power Bank випускаються в 3 різних ємностях від 10 000 мА·год до 20 000 мА·год, щоб задовольнити будь-які індивідуальні потреби в енергії. Інтерфейси USB Type C PD і Quick Charge підтримують надшвидке й інтелектуальне заряджання для живлення пристроїв, заряджання яких на 20% швидше, порівнюючи зі звичайними портами USB. Удосконалена технологія безпеки й алюмінієвий корпус преміумкласу роблять акумулятори VARTA Fast Energy Power Bank ідеальним джерелом живлення, що забезпечує максимальну гнучкість і незалежність у дорозі.
Акумулятори VARTA Power Bank обладнані «Удосконаленою технологією безпеки», щоб гарантувати наші високі стандарти безпеки та гарантувати безпеку для вас і ваших пристроїв:
- Контроль температури: Внутрішній датчик NTC перериває процес заряджання, якщо температура занадто висока.
- Захист від перезаряджання: Акумулятори Power Bank захищені від перезаряджання, щоб запобігти пошкодженню елементів і надмірному старінню.
- Захист від глибокого розрядження: Захист від глибокого розряджання запобігає пошкодженню елементів і продовжує термін експлуатації батареї.
- Захист від перевантаження за струмом: Акумулятори Power Bank захищені від перевантаження за струмом, щоб запобігти пошкодженню елементів.
- Захист від перенапруги: Детектор перенапруги захищає блок живлення від перенапруги від зовнішніх джерел живлення.
- Захист від коротких замикань: Блок живлення захищений від короткого замикання завдяки самовідновлюваному запобіжнику.
- UN38.3 Транспортна безпека відповідає вимогам: Наші зовнішні акумулятори відповідають стандарту UN38.3, що гарантує безпечне перевезення небезпечних вантажів сушею, морем і повітрю.
- Літієві елементи, протестовані відповідно до UL1642
Ширина: 72 мм
Висота: 135,5 мм
Глибина: 14,5 мм
Маса: 244 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Срібний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип | Універсальна батарея |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Роз'єми | micro USB |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Артикул | 5798134234 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вид | Вербанк |
| Комплектація | УМБ<br/>Кабель USB<br/>Інструкція |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Доставка 7-14 днів. |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 244 г |
| Розміри | 135 х 72,5 х 14,5 мм |
| Призначення | Для телефонів, для планшетів |
| Напруження | 5V, 12V, 9V |
| Вхідні інтерфейси | USB Type C, Micro-USB |
| Функції заряду | QC швидке заряджання 3.0 |
| Заряджається від | USB |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 18W через USB |
| Вхідний струм | 3A, 2A |
| Защита от | Надлишкової напруги на вході, Перезаряджання, короткого замикання |
| Кількість USB виводу | 3 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C, USB Type A |
| Ємність батареї, мА·год | 10000 |
| Одночасно заряджені пристрої | 3 |
- Ціна: 1 880 ₴











