Сковороди з неіржавкої сталі — ідеальні для смаження
Сковорода з неіржавкої сталі Zwilling TrueFlow без покриття особливо підходить для приготування страв, що вимагають високих температур. Вона нагрівається швидко та рівномірно завдяки міцному алюмінієвому сердечнику та витримує високі температури. Також надзвичайно міцна, довговічна та проста у догляді.
Набір сковорідок Zwilling TrueFlow
Комплектація
- 1 сковорода Zwilling TrueFlow (Ø - 20 см; h — 4,6 cм) (діаметр основи: приблизно 15,0 см)
- 1 сковорода Zwilling TrueFlow (Ø - 24 см; h - 5,0 см) (діаметр основи: приблизно 18,5 см)
- 1 сковорода Zwilling TrueFlow (Ø - 28 см; h - 6,8 см) (діаметр основи: приблизно 22,0 см)
Характеристики:
- Матеріал: неіржавка сталь 18/10.
- Основа:SIGMA Classic з міцним алюмінієвим осердям для рівномірного та швидкого розподілу тепла.
- Ідеальна сковорода для обсмажування м'яса без панірування, наприклад стейка.
- Підходить для духовки до 300°.
- Підходить для всіх типів плит, зокрема індукційних.
- Можна мити в посудомийній машині/рекомендовано ручне миття
- Висока стійкість до подряпин і стирання.
- Ергономічна ручка з неіржавкої сталі з петлею для підвішування.
Ідеально підходить для обсмажування та хрусткої скоринки м'яса, птиці, молюсків, овочів або приготування смаженої картоплі, філе-міньйон, тушкованих страв і деоґованих продуктів.
Важливі інструкції:
Їжа має тенденцію прилипати до посуду з неіржавкої сталі без антипригарного покриття. Тому під час смаження на сковороді з неіржавкої сталі дотримуйтесь наступних інструкцій.
- Правильна температура має вирішальне значення для смаження на сковороді з неіржавкої сталі без покриття, оскільки сковорода має бути досить гарячою, щоб інгредієнти в ній згодом відривалися від дна.
- Якщо ви хочете пожежити м'ясо без панірування, стейки, шашлик, відбивні, філе ягняти або овочі, вам знадобиться лише трохи жиру на сковорідках.
- Для м'яса в паніруванні, драніків і випічки найкраще додавати в сковороду з неіржавкої сталі трохи більше жиру.
- Зверніть увагу на правильний час для перевертання. Тільки коли утворюється рівномірна золотиста скоринка, і її можна побачити на краях продукту, хрусткий продукт можна легко зняти з жаркої поверхні та перевернути.
- Хоча сковороду з неіржавкої сталі можна мити в посудомийній машині, очищення її в посудомийній машині з абразивними мийними засобами може пошкодити металеву поверхню. Щоб поверхня завжди залишалася блискучою, ми рекомендуємо чистити її вручну, за потреби спеціальним засобом для очищення неіржавкої сталі.
Рівномірний розподіл тепла
Інноваційна багатошарова основа Sigma Classic сприяє енергоощадності під час приготування їжі: алюмінієва серцевина акумулює поглинене тепло та зберігає сковороду теплою впродовж тривалого часу, що дає змогу знизити подавання тепла на ранній стадії. Завдяки прямокутній герметизації алюмінієвого осердя тепло передається до бічної стінки, а це означає, що вміст сковороди ідеально забезпечується теплом, навіть коли конфорка вимкнена.
Високоякісна неіржавка сталь 18/10 з тривалим терміном експлуатації
Високоякісна, стійка до іржі неіржавка сталь 18/10 не тільки забезпечує високу стійкість до подряпин і стирання для оптимального повсякденного використання, але також забезпечує високий рівень довговічності сковороди. За сталлю також особливо легко доглядати, і її можна легко очистити після використання.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Набір сковорідок |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Кругла |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Zwilling J. A. Henckels |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 400983955758904 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип постачання | Один предмет |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Комплектація | Сковороди 20 см, 24 см, 28 см, |
| Вага в упаковці, кг | 0.7 кг, 1.0 кг, 1.3 кг |
| Додаткові характеристики | Багатошарове дно |
| Рекомендації щодо миття та чищення | Не використовувати абразивні миючі засоби |
| Сумісність з джерелами тепла | Газові плити, Галогенові плити, Склокерамічні плити, Використання в духовці, Індукційні плити, Усі типи плит, Електричні плити |
| Тип кріплення ручок | Точкове зварювання |
| Кількість одиниць для перерахунку | 3 |
| Діаметр дна, см | 15 см, 18.5 см, 22 см |
| Кількість одиниць | 3 |
| Кількість предметів у наборі, шт. | 3 |
| Внутрішнє покриття | Без антипригарного покриття |
- Ціна: 9 900 ₴





