Європейська версія! ЄВРОПЕЙНА ГАРАНТІЯ (Гарантійне обслуговування в офіційному сервісі Google)
Смартфон GOOGLE Pixel 8 256 GB Obsidian Dual-Sim (Nano-Sim + eSim) Європейська версія
Завдяки новітньому процесору Google Pixel і штучному інтелекту Ви можете легко робити більше зі своїм смартфоном.
- Чіткий дисплей Actua навіть під прямим сонячним промінням
- Завдяки міцним матеріалам подряпини та бризки не є проблемою
- Новий процесор Google Tensor G3 зі штучним інтелектом від Google
- Смартфон отримуватиме оновлення безпеки та нові функції впродовж 7 років
Так гарно, як ти пам'ятаєш
Оптимізована камера Pixel 8 використовує штучний інтелект Google, щоб зобразити прекрасні моменти вдень і вночі.
• Кожне відео стає родзинкою
Піксельна камера забезпечує відео високої роздільної здатності без розмиття і з чітким звуком навіть у жвавих місцях із тьмяним освітленням.
• Далеко та водночас так близько
Завдяки зуму надвисокої роздільної здатності камери Pixel Ви можете знімати надчіткі великі плани навіть без додаткового телеоб'єктива.
- Найдрібніші деталі мають велике значення
Завдяки макрофокусу камера Pixel 8 виділяє навіть крихітні об'єкти з яскравими кольорами та сильним контрастом.
- Чудові світлини навіть за слабкого освітлення
Камера Pixel використовує режим нічного бачення, щоб запечатувати вогні міста або зоряне небо.
- Приголомшливі фотографії з кожного кадру
Завдяки HDR+ камера Pixel автоматичне коригує колір і освітлення, щоб Ваші знімки були ще гарнішими. А за допомогою функції «Real Tone» перевірено відтворюються різні відтінки шкіри.
Редагування світлин і відео стало простішим, ніж будь-коли раніше
За допомогою штучного інтелекту Google Ви можете, наприклад, видалити елементи, що відвертають увагу і відредагувати зображення за своїм бажанням лише за кілька кроків.
• Групові світлини, де всі одне одному подобаються
Хтось чхнув, кліпнув чиктися? Функція Pixel Best Shot дає змогу об'єднати схожі знімки в одну оптимізовану світлину.
• Легко редагуйте світлини — прямо на Вашому смартфоні
За допомогою редактора Magic Editor Ви можете редагувати зображення в Google Фото за своїм бажанням і покращувати їх до студійної якості. Наприклад, Ви можете змінити експозицію або фон, а також перемістити мотиви — просто натисніть кілька разів.
• Відео тепер звучить ще краще
Magic Audio Eraser використовує штучний інтелект Google для усунення дратівливих шумів, наприклад гучних звуків. Наприклад, шум автомобіля або вітер. Отже, Ви чуєте тільки те, що хочете почути.
Ефективніший упродовж дня
• Переводи в режимі реального часу
Live Translation дає змогу перекладати особисті розмови в режимі реального часу на 49 мов, розшифровувати повідомлення та відтворювати вивіски потрібною вам мовою.
• Не проґавте ні слова
Функція Crystal Clear Calls підсилює голос того, хто дзвонить, фільтруючи шуми від натовпу або вітру.
Більше можливостей із голосовими командами
Попросіть Google Assistant прочитати або перевести статті за Вас. Використовуючи голос, Ви можете писати повідомлення удвічі швидше. І Ви отримуєте важливу інформацію саме тоді, коли вона Вам потрібна.
Більше безпеки для вас і ваших даних
• Краще підготуватися за допомогою попереджень про природні лиха
Pixel завчасно відправляє вам сповіщення про природні лиха й інформує вас про сусідні небезпеки, як-от повітропроводи, лісові пожежі або урагани.
• VPN пропонує додатковий захист в Інтернеті
Завдяки VPN від Google One Pixel Ваша онлайн-активність буде краще захищена незалежно від того, яку програму або браузер Ви використовуєте.
• Оновлення безпеки упродовж 7 років
Щоб захистити Ваші конфіденційні дані, Google Pixel регулярно отримує оновлення програмного забезпечення. Це означає, що він залишається захищеним з плином часу.
Технічні характеристики
Екран
• Actua-Display
• 6,2-дюймовий повноканальний OLED-дисплей (157 мм)
• Smooth Display. Частота оновлення: 60-120 Гц
• Співвідношення сторін 20:9. (1080 x 2400)
• Щільність пікселів 428 пікселів на дюйм
• Захисне скло Corning® Gorilla® Glass Victus®
• Always-on display з функціями «Краткий огляд» і «Сейчас виповнюється»
• До 1400 кд/м2 (HDR) і до 2000 кд/м2 (пікова яскравість)
• Коефіцієнт контрастності >1 000 000:1
• Підтримка HDR
• Повна 24-бітна глибина для 16 мільйонів кольорів
Розміри та вагаstrong>
• Розміри: 150,5 × 70,8 × 8,9 мм (висота × ширина × глибина)
• Вага: 187 г
Батарея та заряджання
• Термін експлуатації батареї (типовий): понад 24 години
• Термін експлуатації батареї (режим екстремального енергоощадження): до 72 годин
• Стандартна ємність: 4575 мА·год
• Функція швидкого заряджання
• Бездротова зарядка (Qi-сертифікований)
• Battery Share
Пам'ять
• 8 ГБ оперативної пам'яті LPDDR5X
• 256 ГБ внутрішньої пам'яті UFS 3.1
Процесори
• Google Tensor G3
• Чип безпеки Titan M2
Задні камери
• Ширококутна камера 50 МП з Octa PD
- Розмір пікселя: 1,2 мкм
- Діафрагма: ce/1,68
- Поле зору: 82°
- Розмір датчика зображення: 1/1,31 дюйма
- До 8-кратного зуму надвисокої роздільної здатності
• Надширококутна камера 12 МП з автофокусом
- Розмір пікселя: 1,25 мкм
- Діафрагма: ce/2,2
- Поле зору: 125,8°
- Корекція лінз
• Однозонний лазерний датчик автофокусування
• Спектральний і мерехтливий датчик
• Оптична й електронна стабілізація зображення на ширококутному об'єктиві
Передня камера
• Селфі-камера 10,5 МП із подвійним PD
- Розмір пікселя: 1,22 мкм
- Діафрагма: ce/2,2
- Автофокус
- Надшироке поле зору 95°
• Особливості камер: ультра HDR, магічний редактор, найкращий кадр, макрофокус, чарівна гумка, режим руху, реальні тони, стругачка, панорама, ручний баланс білого, заблокована папка, режим нічного бачення, астрокотографія, топ-фото, портретний режим, портретне освітлення, зум із надвисокою роздільною здатністю, автофокусування за рухом, часто фотографовані особи, подвійна експозиція, живий HDR+
Відео та аудіо
• Задня камера
- Записування відео 4K зі швидкістю 24 кадри за секунду, 30 кадрів за секунду, 60 кадрів за секунду
- Записування відео 1080p зі швидкістю 24 кадри за секунду, 30 кадрів за секунду, 60 кадрів за секунду
- Подвійна експозиція на ширококутній камері
• Передня камера
- Записування відео 4K зі швидкістю 24 кадри за секунду, 30 кадрів за секунду, 60 кадрів за секунду
• Особливості: чарівний аудіоластик, відео з макрофокусом, 10-бітне HDR-відео, режим відео, кінематографічний ефект, підтримка сповільненого відео зі швидкістю до 240 кадрів за секунду, таймлапс 4K зі стабілізацією, уповільнене знімання астрофотографії, оптична стабілізація зображення, подвійна стабілізація відео, стабілізація відео з ефектом кіно 4K, Стабілізація відео 4K (фіксована), стабілізація відео 1080p (активна), цифровий зум: до 7x13, відеоформати: HEVC (H.265), AVC (H.264).
• Аудіо
- Чарівний аудіоластик
- Стереозапису
- Покращена якість голосу
- Зниження шуму вітру
- Аудіозум
- 3 мікрофони
- Просторове аудіо
Аутентифікація
• Розблокування відбитком пальця за допомогою датчика відбитків пальців під дисплеєм
• Розблокування обличчям
• Шаблон, PIN-код, пароль
Датчики
• Датчик наближення
• Датчик освітленості
• Акселерометр
• Гіромометр
• Магнітометр
• Барометр
Кнопки та порти
• USB Тип-C® 3.2
• Кнопка увімкнення/вимкнення
• Контроль гучності
SIM-картки
• Функція двох SIM-карток (нано-SIM-карта та eSIM)
Під'єднання та розташування
• Wi-Fi 7 (802.11be) на частоті 2,4 ГГц + 5 ГГц + 6 ГГц, 2x2 + 2x2 MIMO
• Bluetooth® 5.3 з двома антенами для оптимальної якості та з'єднання
• NFC
• Google Cast
• GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, BeiDou
• Дводіапазонна GNSS
• Надширокополісний чип для точного визначення відстані та просторового сприйняття
Матеріали
• Захисне скло Corning® Gorilla® Glass VictusTM, стійке до подряпин
• Задня панель Corning® Gorilla® Glass VictusTM без рамки, матова алюмінієва рамка
• Пило- та вологозахист IP68
• Покриття, стійке до відбитків пальців
• Алюміній у рамі 100% перероблений
• Не менш ніж 18 % перероблених матеріалів за вагою продукту
Комплектація
• З'єднувальний кабель завдовжки 1 м від USB-C® до USB-C® (USB 2.0)
• Адаптер швидкого перемикання
• SIM-інструмент
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Google Pixel |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Тип матриці | OLED |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | pixel8Obsidian256 |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані, Розблокування обличчям |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi, бездротова зарядка, NFC |
| Вага, г | 187 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Висота | 150,5 мм |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Глибина | 8,9 мм |
| Датчики | Датчик наближення, Гемагнітний датчик, Акселерометр, Датчик освітлення, Барометр |
| Діагональ екрану | 6.2 |
| Доставка/Оплата | Європейська версія! ЄВРОПЕЙНА ГАРАНТІЯ ( Гарантійне обслуговування в офіційному сервісі Google) |
| Ємність акумулятора | 4575 мА*ч х |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 Мп + 12 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10.5 Мп |
| Кількість основних камер | 2 |
| Комплект постачання | З'єднувальний кабель завдовжки 1 м від USB-C® до USB-C® (USB 2.0), Гарантійний талон, Перехідник USB Type-C — USB, Скрепка для витягання СИМ-карти, Документація, Телефон |
| Матеріал екрана | Скло (Gorilla Glass Victus) |
| Метод стабілізації | Цифрова, Оптична |
| Навігація | ГЛОНАСС, A-GPS, GPS |
| Назва процесора | Google Tensor G3 |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | Швидке заряджання, Наявність фронтальної камери, заряджання сторонніх пристроїв, підтримка e-SIM |
| Особливості корпусу | Водонепроникні |
| Особливості основної камери | Підтримка 4К-знімання, Автофокус, спалах, Ультраширококутний об'єктив, Стабілізація, Ширококутний об'єктив |
| Особливості фронтальної камери | Підтримка 4К-знімання, Портретна камера, Автофокус, Одинарна, Ширококутний об'єктив |
| Робота без гарнітури | Да |
| Розміщення фронтальної камери | Вырез |
| Роздільна здатність дисплея | 1080x2400 |
| Стандарт зв'язку | 5G, 4G (LTE) |
| Ступінь пило-/вологозахисту | IP68 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц, 60-120 Гц, 60 Гц, 90 Гц |
| Ширина | 70,8 мм |
- Ціна: 54 000 ₴

