Європейська версія! ЄВРОПЕЙНА ГАРАНТІЯ (Гарантійне обслуговування в офіційному сервісі Google)
Смартфон GOOGLE Pixel 7a 8/128 GB Charcoal Dual-Sim (Nano-Sim + eSim) Європейська версія
Google Pixel 7a: швидкий, розумний і завжди поруч із вами.
Процесор Google Tensor G2
Завдяки Google Tensor G2 Pixel 7a став швидким, безпечним і ефективним — з покращеними голосовими викликами, тривалим часом автономної роботи та потужними фотографіями та відео.
Різкість
Розмиті зображення згодом можна легко виправити, навіть якщо вони були зняті без пікселів. #FixedOnPixel
Чарівна гумка
Небажаючі речі можна просто чарівним способом видалити. Ви також можете змінити колір або яскравість, щоб об'єкт мав кращий вигляд. #FixedOnPixel
Зум із надвисокою роздільною здатністю
Те, що далеко, на ваших світлинах стає великим — без телеоб'єктива.
Інтелектуальна батарея
Інтелектуальний акумулятор працює довше за 24 години — у разі використання режиму екстремального енергоощадження відразу після заряджання він навіть пропонує резерв до 3 днів. Його також можна заряджати без дротів.
Ще найкращий захист в інтернеті — без додаткової оплати
Pixel 7a допомагає захистити вашу онлайн-активність за допомогою VPN від Google One. Неважливо, які застосунки чи веббраузер ви використовуєте.
Найкращі функції безпеки
Google Tensor G2 і сертифікований чип безпеки Titan M2 у Pixel 7a забезпечують всебічний захист ваших особистих даних за допомогою декількох рівнів безпеки.
Технічні характеристики
Екран
• 6,1-дюймовий максимальний OLED-дисплей (155 мм)
• Частота оновлення до 90 Гц
• Співвідношення сторін 20:9. FHD+ (1080×2400)
• Щільність пікселів 429 пікселів на дюйм
• Технологія Smooth Display 2 (до 90 Гц)
• Захисне скло Corning® Gorilla® Glass 3TM
Розміри та вага
• Розміри: 152 × 72,9 × 9,0 мм (висота × ширина × глибина)
• Вага: 193,5 г
Батарея та заряджання
• Термін експлуатації батареї (типовий): понад 24 години
• Термін експлуатації батареї (режим екстремального енергоощадження): до 72 годин
• Стандартна ємність: 4385 мА·год
• Функція швидкого заряджання
• Бездротова зарядка (Qi-сертифікований)
Пам'ять
• 8 ГБ оперативної пам'яті LPDDR5
• 128 ГБ внутрішньої пам'яті UFS 3.1
Процесори
• Google Tensor G2
• Чип безпеки Titan M2
Задні камери
• 64-мегапіксельна ширококутна камера з Quad PD і Quad Bayer
- Розмір пікселя: 0,8 мкм
- Діафрагма: g/1,89
- Поле зору: 80°.
- Розмір датчика зображення: 1/1,73 дюйма
- 8-кратний зум із надвисокою роздільною здатністю
• 13-мегапіксельна надширококутна камера
- Розмір пікселя: 1,12 мкм
- Діафрагма: ce/2,2
- Поле зору: 120°
- Корекція лінз
- Автофокус із двопіксельним визначенням фази
• Оптична й електронна стабілізація зображення
• Швидкий запуск камери
Передня камера
• 13-мегапіксельна надширококутна камера
- Розмір пікселя: 1,12 мкм
- Діафрагма: ce/2,2
- Фіксований фокус
- Кут огляду 95°
• Особливості камери: різкість, чарівна гумка, режим нічного бачення, RealTone, зум із надвисокою роздільною здатністю, LiveHDR+
Відео та аудіо
• Задня камера
- Запис відео 4K зі швидкістю 30 кадрів на секунду, 60 кадрів на секунду
- Записування відео 1080p зі швидкістю 30 кадрів на секунду, 60 кадрів за секунду
• Передня камера
- Запис відео 4K зі швидкістю 30 кадрів на секунду
- Запис відео 1080p зі швидкістю 30 кадрів на секунду
• Аудіо
- Стереозапис
- Покращена якість голосу
- Зниження шуму вітру
Аутентифікація
• Розблокування відбитків пальців за допомогою датчика відбитків пальців під дисплеєм
• Розблокування розпізнаванням облич
• Графічний ключ, PIN-код, пароль
Датчики
• Датчик наближення
• Датчик освітлення
• Акселерометр
• Гіроскоп
• Магнітометри
• Барометр
Кнопки та порти
• USB Type-C® 3.2 Gen 2
• Кнопка живлення
• Контроль гучності
SIM-картки
• Функція двох SIM-карток (нано-SIM-карти та eSIM)
Під'єднання та розташування
• Wi-Fi 6E (802.11ax) 2,4 ГГц + 5 ГГц + 6 ГГц, HE80, MIMO
• Bluetooth® 5.3 + BLE та різноманітність антен Bluetooth
• NFC
• Google Cast
• GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS, BeiDou
Матеріали
• Захисне скло Corning® Gorilla® Glass 3, стійке до подряпин
• Пило- та вологозахист IP67
• Покриття, стійке до відбитків пальців
• Задня панель, рамка та безель із матового металевого сплаву з тривимірним термоформуванням
• Алюміній у корпусі виготовлений зі 100% переробленого матеріалу
• Паковання на 99% складається з матеріалів, що не містять пластику
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Google Pixel |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Тип матриці | OLED |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | pixel7acharcoal |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані, Розблокування обличчям |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi, бездротова зарядка, NFC |
| Вага, г | 193,5 |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Висота | 15,2 см |
| Гарантія | 12 Місяців |
| Глибина | 0,9 см |
| Датчики | Датчик наближення, Гемагнітний датчик, Акселерометр, Датчик освітлення, Барометр, Гіроскоп |
| Діагональ екрану | 6.1 |
| Доставка/Оплата | Європейська версія! ЄВРОПЕЙНА ГАРАНТІЯ ( Гарантійне обслуговування в офіційному сервісі Google) |
| Ємність акумулятора | 4380 мА*ч |
| Клас | Флагмани, Смартфони, Камерофони |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість мегапікселів основної камери | 64 Мп, 64 Мп + 13 Мп, 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13 Мп |
| Кількість основних камер | 2 |
| Комплект постачання | Гарантійний талон, Перехідник USB Type-C — USB, Документація, Телефон |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Немає |
| Матеріал екрана | Стекло (Gorilla Glass 3) |
| Метод стабілізації | Цифрова, Оптична |
| Навігація | ГЛОНАСС, GPS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | Швидке заряджання, Наявність фронтальної камери, підтримка e-SIM |
| Особливості корпусу | Водонепроникні |
| Особливості основної камери | Підтримка 4К-знімання, Автофокус, спалах, Ультраширококутний об'єктив, Стабілізація, Ширококутний об'єктив |
| Особливості фронтальної камери | Підтримка 4К-знімання, Портретна камера, Ширококутний об'єктив |
| Робота без гарнітури | Да |
| Розміщення фронтальної камери | Підекранна |
| Роздільна здатність дисплея | 2400 x 1080 |
| Стандарт зв'язку | 5G, 4G (LTE) |
| Ступінь пило-/вологозахисту | IP67 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| теги | Сенсорні, сучасні, Топові, Найкращі, З гарною камерою, Потужні, Швидкі, Надійні, гарні, З великим екраном, Новинки |
| Колір | Charcoal |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Ширина | 7.29 см |
- Ціна: 36 000 ₴

