-18%

Сковорода сервірувальна WMF ProfiSelect 28 см з кришкою нержавіюча сталь Cromargan 18/10 з покриттям
7 425 ₴
6 075 ₴
- В наявності
- Код: 07.6130.6381
+380 (63) 552-51-36
НаталіяУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сервірувальна сковорода WMF ProfiSelect 28 см з покриттям та кришкою
Готуйте смачні та корисні страви так само легко, як і на професійних кухнях!
Сковорода WMF ProfiSelect оснащена тришаровим антипригарним покриттям Ilag Durit®, що дозволяє готувати з мінімальною кількістю жиру.
Комплектація:
- Сковорода сервірована WMF ProfiSelect Ø 28 см
- Скляна кришка Ø 28 см
Характеристики:
- Матеріали: нержавіюча сталь Cromargan 18/10, скло.
- Антипригарне покриття: тришарове ILAG DURIT select Pro.
- Розміри:
- Висота (внутрішня) – 8 см.
- Висота (зовнішня) – приблизно 8,5 см.
- Догляд: рекомендовано ручне миття.
- Ергономічна ручка – ідеально лягає в руку, забезпечує комфортне використання і абсолютну безпеку від загоряння.
- Готування з мінімальною кількістю жиру – для здорових і корисних страв.
- Країна-виробник: Німеччина.
З WMF ProfiSelect кулінарні шедеври стануть ще простішими та кориснішими!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Довжина посуду | 28 см |
| Ширина посуду | 28 см |
| Висота стінок | 8.5 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Є |
| Кришка | жаростійке скло |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | WMF |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 0.9 мм |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Зливний носик | Ні |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 07.6130.6381 |
| Колір | Сталевий |
| Тип | Сковорідки традиційні |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Доставка/Оплата | ПІД ЗАМОВЛЕННЯ. ДОСТАВКА 7-14 ДНІВ! |
| Сумісність з джерелами тепла | Використання в духовці,Всі види плит |
| Внутрішнє антипригарне покриття | Інше: Є |
| Виробники | Silit (WMF Group) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 075 ₴






