
Каструля для спаржі та пасти Zwilling Twin Specials Ø 16 см з кришкою 40990-005-0
5 850 ₴
- В наявності
- Код: 40990-005-0
Каструля для спаржі та пасти Zwilling Twin Specials Ø 16 см з кришкою
Артикул №: 40990-005-0
Комплектація:
- 1 каструля для спаржі та пасти Zwilling Twin Specials (Ø 16 см; V - 4,5 л)
- 1 вставка-сито для каструлі
- 1 кришка Ø 16 см
Характеристики:
- Матеріал: високоякісна нержавіюча сталь 18/10 (18% хрому / 10% нікелю), гігієнічна і безсмакова.
- Основа: SIGMA Classic.
- Дуже хороше зберігання і розподіл тепла.
- Для всіх типів плит, включаючи індукційні.
- Можна мити в посудомийній машині.
Висота:
- без кришки - 23 см
- з кришкою - 27 см
Країна-виробник: Німеччина.
Ідеальний компаньйон на кухні. Висока каструля серії ZWILLING TWIN Special з об’ємом 4,5 л і діаметром 16 см ідеально підходить для швидкого приготування пасти або спаржі. Завдяки практичній вставці-ситу ви можете, наприклад, бланшувати, готувати або тушкувати майже будь-які овочі особливо економним способом і навіть смажити у фритюрі в невеликих кількостях. І це на будь-якому типі плити, включаючи індукційну. Багатий атласний горщик для спаржі та пасти виготовлений з нержавіючої сталі, не схильної до іржавіння, з дном, яке оптимально розподіляє та зберігає тепло. Тобто після нагрівання температуру можна знижувати, що зменшує споживання електроенергії або газу. Якщо паста al dente, а спаржа приготовлена як треба, просто вийміть з каструлі дрібноячеїсту корзину з нержавіючої сталі. Вона не тільки полегшує злив, а й заміняє сито. А завдяки високоякісній обробці за каструлею легко доглядати – після використання її можна просто мити в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zwilling J. A. Henckels |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Висота каструлі без кришки | 23 см |
| Висота каструлі з кришкою | 27 см |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 4.5 л |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Діаметр під кришку | 16 см |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Точкове зварювання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Виробники | Zwilling J. A. Henckels |
| Кількість одиниць, шт | 2 |
| Артикул | 409900050 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Особливості | Багатошарове дно |
| Діаметр | 16 см |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Тип постачання | Один предмет |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Діаметр, см | 16 - 18: 16 |
| Ємність, л | 4.1 - 4.5: 4.5 |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 5 850 ₴






