Лоток для столових приладів KHG
Бамбук має все більшу популярність завдяки своїм численним перевагам. Екологічно чистий матеріал, на 100% безпечний для харчових продуктів та багаторазово скорочує кількість мікробів та бактерій. Він має унікальні властивості - антибактеріальні або бактерицидні (зупиняють зростання бактерій) а також дезодорують (перешкоджають виникненню запахів).
Бамбук стійкий до вологи та ідеально підходить для використання на кухні. Але все ж таки прилади рекомендується складати сухими. Це дозволить значно продовжити термін служби Вашого лотка.
Комплектація : 1 лоток для столових приладів KHG.
Характеристики :
- матеріал: бамбук;
- Колір: натуральне дерево;
- Розміри: ширина - 31 см, довжина - 40 см, висота - 7 см;
- Розсувається до 54 см;
- Країна-виробник: Німеччина.
Функціональний лоток для столових приладів мало того, що практична річ на вашій кухні, він ще й привертає увагу завдяки гарному дизайну. Ця річ обов'язково має бути на кухні у кожної господині! Багатофункціональність на додаток до візуально красивого аксесуару на Вашій кухні!
Практичний кухонний органайзер упорядковує столові прилади і кухонне начиння. Завдяки регульованому механізму висування ви можете адаптувати розмір коробки до ваших потреб.
Упаковка 1: Довжина: 40 см, Ширина: 31.5 см, Висота: 7.5 см, Вага: 1.9 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Висота | 75 мм |
| Тип | Лоток |
| Особливості | Складна конструкція |
| Основне призначення | Для кухонного приладдя, Для столових приладів |
| Розміщення | Горизонтальне |
| Кількість відділів | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 234653436 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Доставка 7-14 днів. |
| Розміри | 31 x 40/54 x 7 см |
- Ціна: 2 025 ₴






