
Набір склянок для напоїв WMF Coffee Time 4 предмети 230 мл кришталеве скло
2 070 ₴
1 800 ₴
- В наявності
- Код: 09 4864 2040
Набір склянок для напоїв WMF Coffee Time 4 предмети 230 мл кришталеве скло
Комплектація: 4 склянки WMF CoffeeTime (230 мл).
Характеристики:
- матеріал: високоякісне термостійке кришталеве скло;
- колір: прозорий;
- розміри: Ø - 6 см, висота — 10 см;
- термостійкість: до 120 °C;
- стійкість до механічних пошкоджень, подряпин, ударів;
- товста основа та стінки для комфортного використання;
- можна мити в посудомийній машині;
— країна-виробник: Німеччина.
Цей скляний сервіз німецького бренда WMF входить до колекції Tafeldeco. Склянки виготовлені з високоякісного скла та мають гарний декор у формі медових стільників. Термостійке скло робить ці склянки ідеальними для чаю та кави. Ваш чай або кава залишаються напрочуд теплими впродовж довгого часу. Набір складається з чотирьох склянок, які також можна складати одна в одну, завдяки зручному дизайну та високій міцності. Нарешті, склянки можна просто мити в посудомийній машині!
Завдяки своєму класичному дизайну вони ідеально підходять як для повсякденного використання, так і для особливих випадків.
Чи то в Інтернеті, у журналах, чи то на виставках, тенденція до приготування кави вручну стає дедалі помітнішою. Серія CoffeeTime від WMF пропонує кожному шанувальнику кави індивідуальні варіанти приготування. Завершення цієї серії відзначене вердиктом жюрі на конкурсі German Design Award: «WMF CoffeeTime — надзвичайно гарна та функціональна кавова серія, яка переносить кавову церемонію на стіл і, крім кави, також обіцяє візуальне задоволення».
Дизайнер Ян Крістіан Делфс одночасно любить каву та чай — про це говорять його елегантні судини, які він розробив для колекцій WMF CoffeeTime і TeaTime. Для прихильників чистого кавового аромату WMF пропонує французький кавовий прес та інноваційний глечик Light Brew з постійним фільтром і ароматичними стоти. Кожен глечик забезпечений лопатею для перемішування. У відповідному дизайні: кавові чашки та склянки для лате макіато. Зроблений із термостійкого якісного скла з ручкою й без неї, ваша кава в ньому довше залишатиметься теплою. На круглій таці з неіржавкої сталі ви можете безпечно перенести разом із цукром і глечиком для вершків на стіл, а потім подати колекцію TeaTime. Крім глечика для французького чайного преса з підігрівачем, чайний сервіз також містить чайні чашки та глечик для холодного чаю зі склянками для нього. Завершує колекцію контейнер для чаю/кави з мірною ложкою. Усі частини можна комбінувати один з одним. Поєднання матеріалів із термостійкого скла, Cromargan® і пластику означає якість і максимальне задоволення.
Розміри паковання (ШxВxГ): 18 х 18 х 11 см. Вага: 1362 г.
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 230 мл |
| Висота | 100 мм |
| Верхній діаметр | 60 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | WMF |
| Країна виробник | Німеччина |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0948642040 |
| EAN | 4000530695949 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Кількість одиниць, шт | 4 |
| Вид | Набір |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість персон | 4 |
| Тип постачання | Набір |
| Призначення | Для безалкогольних напоїв |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Діаметр | 6 см |
| Об'єм, мл | 201 - 300: 230 |
| Вага, г | 1362 |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Доставка 7-14 днів. |
| Декорування | Без декору |
| Основний колір | Прозорий |
| Додаткові характеристики | Термостійкість до 120 °C |
| Рекомендації щодо миття та чищення | Можна мити в посудомийній машині |
| Виробники | Silit (WMF Group) |
| Тип запчастин | Фільтр |
- Ціна: 1 800 ₴








